Express splátky

Tři způsoby, jak investovat

Tři způsoby, jak investovat

17.01.13

Existuje mnoho konceptů a technik pro investice na trzích, ale v jistém smyslu přijdou na tři základy pojmy: konzervativní investice, agresivní investice nebo prostě, bezpečné investování. Většina lidí vám řekne, že konzervativní investice znamená nic riskovat, jak vám rostou vaše portfolio velmi pomalu v průběhu doby.

Nyní je správný čas pro bezpečnou investici

Nyní je správný čas pro bezpečnou investici

16.01.13

Nyní je téměř vždy čas investovat na trzích ... zda se vám líbí zásoby, investiční fondy nebo ETF čas pro sklízení zisků je nyní. Nedávné události mohou tě opatrný. Nebo možná, že jste nikdy nebyl akciový trh investor. Nebo snad jste si nikdy vzít kontrolu nad vaší penzijního účtu.

Investice do stříbra - Kdy je na to příliš pozdě

Investice do stříbra - Kdy je na to příliš pozdě

15.01.13

V září 2010 jsem publikoval článek s názvem "Silver Investování-je to příliš pozdě na 20 dolarů." Můj závěr byl, no. Pouhý měsíc později, jsem publikoval další článek s podobným názvem a stejným závěr, když cena stříbra uzavřeno výše 24 dolarů za unci. Na konci ledna roku 2011, kdy se cena stříbra se rozjela zpět asi 11%, jsem napsal, že to byla skvělá nákupní příležitost. Další stříbrné analytici varovali před hrozící těžké pull back.

Poslední ceny zlata

Poslední ceny zlata

15.01.13

Zlato je prvek, který má přijít dovnitř a ven z módy v celé historii, s lidmi, které upřednostňují bílé zlato nebo platina nad jednou velmi populární žlutého zlata v posledních letech. Ačkoli toto žluté barvy zlata stále drží jeho vlastní, a je používán mnoha slavných šperků designérů.

Jak ochránit svoje investice

Jak ochránit svoje investice

15.01.13

Ochrana vašich investic, vaše peníze, je základním prvkem bezpečného investování. Užívání žalobu vaše investice jsou v ohrožení je klíčem k ne jen konzervativní investiční strategii, ale na jakékoli investice. Pokud nejste obchodník, který většina z nás nejsou, vaše investice jsou ohroženy na náhlé události, kalamity způsobené jednak od přírody nebo člověka, akce politiků nebo dokonce náhlé špatné zprávy o jedné z těchto společností nebo skupin společností, s nimiž jste vložili část své finanční budoucnosti.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěné skříně do 14 dnů od zaměření.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


 Vestavěné skříně Komandor


Leštěný a broušený beton

Využijte naší nabídku vysoce odolného leštěného betonu pro průmyslové, administrativní nebo obchodní objekty.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti BENE, která udává světové trendy.


Gold kaufen Dresden. Goldpreis derzeit alle 10 Minuten.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Waste management services include treatment of waste directly on a site, waste disposal and shipment.