Investice do stříbra - Kdy je na to příliš pozdě

15.01.13

V září 2010 jsem publikoval článek s názvem "Silver Investování-je to příliš pozdě na 20 dolarů." Můj závěr byl, no. Pouhý měsíc později, jsem publikoval další článek s podobným názvem a stejným závěr, když cena stříbra uzavřeno výše 24 dolarů za unci. Na konci ledna roku 2011, kdy se cena stříbra se rozjela zpět asi 11%, jsem napsal, že to byla skvělá nákupní příležitost. Další stříbrné analytici varovali před hrozící těžké pull back.

Tipy k investicím do stříbrných mincí

Ve zpětném pohledu, stříbrná investování byl chytrý u $ 20 za unci, a za $ 24 za unci, a na $ 27 na unci na stáhnout zpět na konci ledna 2011. Vlastně, určení, kdy už je příliš pozdě, není otázkou ceny. Viděl jsem stříbrné cen předpovědi mezi $ 50 a 5.000 dolarů za unci. Pokud člověk věří, že zvláštní předpověď, budou všechny ceny výrazně nižší než předpokládané ceny podle vašich dlouhodobou stříbrný INVESTOVÁNÍ strategii. Ale nikdo neví, za jakou cenu stříbra se nahoru ven. Existuje příliš mnoho neznámých.

Moje makro-názor je, že Spojené státy budou mít měnovou krizi v příštích několika letech. Tato měnová krize světové rezervní měny bude šířit po celém světě. Majetek bude vytékat z amerického dolaru a do zlata a stříbra, a pohánět oba obloze. Postupem času, jsem přesvědčen, že cena stříbra poroste více, než je cena zlata o 300% z běžných cen. To je klíč k otázce, "Když je to příliš pozdě na to začít stříbrnou investování?"

Cena stříbra překoná cenu zlata, protože zlato stříbro poměr cena je z rána kvůli desetiletí stříbrné cenové manipulace. Pro 200 roků, poměr pohyboval mezi 15:1 a 20:1. Toto dělalo dobrý smysl, protože geologové říkají, že zemská kůra obsahuje asi 17 krát více stříbra než zlata. Od roku 1985, že zlato v poměru cena stříbra byla stejně vysoká jako 100:1. Poměr byl 46:1 na začátku roku 2011. Na daňové den 2011, stojí na 35:1. Když poměr cena vrátí na 200-leté normy, bude cena stříbra vzrostla dvakrát tolik, vyjádřenou v procentech, protože cena zlata. Ale to se nezastaví na 200-rok normy. Věci se změnily.

Primárně, nabídka a poptávka se změnily. Průmyslová poptávka po stříbru exponenciálně zvýšila v posledních třech desetiletích. V roce 2010 průmyslová poptávka spotřebované 51% celosvětové produkce. Tento stále rostoucí poptávka v průmyslu má za následek nízkou zásob fyzického stříbra. Méně než 10% ze stříbra těží stále existuje. Na druhé straně, více než 90% ze zlata někdy těží stále existuje, a méně než 10% roční produkce se používá v průmyslových aplikacích.

Jako stříbrná investiční poptávky zvyšuje, a průmyslová poptávka zůstává plochá nebo také zvyšuje, bude zlato stříbro poměr cena klesne pod 17:1. Myslím, že to může klesnout pod 10:01. Ale je konzervativní chlap, budu zastavit soustředit na stříbro, když poměr hity 12:01.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěné skříně do 14 dnů od zaměření.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


 Vestavěné skříně Komandor


Leštěný a broušený beton

Využijte naší nabídku vysoce odolného leštěného betonu pro průmyslové, administrativní nebo obchodní objekty.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti BENE, která udává světové trendy.


Gold kaufen Dresden. Goldpreis derzeit alle 10 Minuten.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.