Kam investovat peníze

19.01.13

Pokud jste průměrný investor a chcete investovat peníze do alternativní investice, jako je zlato, stříbro nebo nemovitostí nechcete investovat, dokud nebudete vědět nejlepší investicí formou investovat palců Kde investovat je rozhodující v roce 2011, 2012 a dále, protože tyto alternativní investice staly nestálými. Pokud se trhy jdou proti vám, že budete chtít mít možnost zlikvidovat své investice rychle a snadno.

Kam investovat peníze

Před několika lety investovat peníze do nemovitostí, drahých kovů nebo jiných komodit byl vyloučen pro většinu lidí. Jedná se o tzv. alternativní investice, a byly tam dva zátarasy, pokud průměrný člověk chtěl investovat peníze tam. Za prvé, je to složité a riskantní hrát komoditní trhy (a stále je). Za druhé, likvidita může být velkým problémem, pokud budete mít vlastnictví ve fyzické podobě. Už jste někdy zkoušeli prodat nemovitost nebo stříbrné mince ve spěchu? Jednoduše řečeno, nemůže být provedeno za spravedlivou cenu. Tomu se říká špatná likvidita.

V roce 2011, 2012 a může za vás investovat v těchto oblastech s vynikající likviditou a jednoduchost. Vaše nejlepší investice alternativa: Exchange Traded Funds (ETF). Dovolte mi použít stříbro v roce 2011 jako příklad. Pokud jste měl stříbrné mince (kolo) jdoucí do roku 2009 nebo 2010, jste sledovali ceny stoupají až počátkem roku 2011. To byl pravděpodobně nejlepší investicí kolem až do května 2011. Jako stříbrná se přiblížil 50 dolarů za unci, že dostal ránu tvrdě a cena klesla rychle. Pokud byste chtěli, aby se zisky (zlikvidovat) na svých stříbrných mincí nebylo rychlý a snadný způsob, jak to udělat, takže asi nic neudělal.

Nikdo neví, kam investovat peníze kdykoli získat nejlepší návratnost z hlediska drahých kovů vs akcií a dluhopisů vs nemovitostí, kterými mohou být například byty pronájem Praha. Ale tam je nejlepší způsob, jak pro průměrné investory jít o investování peněz ve všech výše uvedených. V našem příkladu stříbra, obchodovaných na burze fond s burzovní symbol (SLV) byl pravděpodobně nejlepší investicí. Je fond, který sleduje ceny stříbra a řemesla jako sklad. Pokud chcete koupit nebo prodat, můžete to udělat kdykoliv (za tržní cenu), že akciový trh je otevřen ... na internetu ... za provizi asi 10 dolarů. Tomu se říká likvidity, a vše, co potřebujete, je účet s velkou slevou makléře hrát hru.

S fondů obchodovaných na burze můžete obchodovat trhy, nebo můžete investovat peníze v dlouhodobém horizontu tím, že dohromady své vlastní nejlepší investiční portfolio, které je diverzifikované jak a vyvážené. Tyto fondy nabízejí investorům Průměrné široké spektrum možností pro 2011, 2012 a dále. Vám chybí na příležitost, pokud jste jen investovat peníze do akciových fondů a dluhopisových fondů. Dejte některé alternativní investice do svého portfolia také. Odpověď na místo, kde do nich investovat: Exchange Traded Funds.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěné skříně do 14 dnů od zaměření.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


 Vestavěné skříně Komandor


Leštěný a broušený beton

Využijte naší nabídku vysoce odolného leštěného betonu pro průmyslové, administrativní nebo obchodní objekty.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti BENE, která udává světové trendy.


Gold kaufen Dresden. Goldpreis derzeit alle 10 Minuten.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Waste management services include treatment of waste directly on a site, waste disposal and shipment.