Jak ochránit svoje investice

15.01.13

Ochrana vašich investic, vaše peníze, je základním prvkem bezpečného investování. Užívání žalobu vaše investice jsou v ohrožení je klíčem k ne jen konzervativní investiční strategii, ale na jakékoli investice.

Pokud nejste obchodník, který většina z nás nejsou, vaše investice jsou ohroženy na náhlé události, kalamity způsobené jednak od přírody nebo člověka, akce politiků nebo dokonce náhlé špatné zprávy o jedné z těchto společností nebo skupin společností, s nimiž jste vložili část své finanční budoucnosti.

Jak ochránit svoje investice

Tyto události, které by mohly posílat své pozice omílání patří:

  • Akty války
  • Akty terorismu
  • Přírodní katastrofa jako zemětřesení
  • Politici si hrají s hospodářskými politikami
  • Náhlé novinky od společnosti

Zatímco mnoho softwarových programů může říct, kdy koupit nebo prodat, i když, výzvou, která ovlivňuje většinu z nás je to, co budeme dělat, abychom se ochránili, aniž byste museli sledovat trhy každou hodinu nebo dokonce každý den? Co můžeme dělat, když vše, co chci udělat, je řídit naše investice jednou za týden, nebo i jen příležitostně?

Jinými slovy, je to ještě bezpečné ani praktické pro většinu z nás, aby se investice do trhů? A co naše penzijní účty?

Jednou z metod je vždy hrát na jistotu a omezit se na konzervativní investice. Ale po této investiční filozofii omezí vaši schopnost růst své peníze.

Středně investiční strategie obvykle poskytují bezpečnost i silné zisky. Můžete přijít o některé z rychlých rychlé vycházejícími hvězdami, ale je méně pravděpodobné, také zažít velké ztráty.

Klíčem k bezpečné investování a chrání vaše investice je použití "zastávky"

Existují dva typy zastávek:

1. Nákup - což znamená, že pokud je cena vašeho symbolu kapky určitou částku z toho, co jste zaplatili za to - prodat.

2. Trailing nebo High - což znamená, že jakmile symbol začne jít nahoru a poté klesá určitou částku od toho, co vysoká, dosáhla od té doby jste ji zakoupili - prodat.

Můžete nastavit dorazy s makléřem nebo na makléře on-line stránky, takže budou kopat v případě potřeby.

Existují různé filozofie v nastavení své zastávky:

. Na základě procenta

b. Na základě výše stanovené dolar

Pokud chcete omezit žádný potenciál ztrácí na konkrétní částku, pak byste založit své zastávky na určitou konkrétní částku, jako v případě zhasnutí dolů 50 centů nebo $ 1.25. To by byl v souladu s konzervativní investiční přístup.

Nejvíce investičních autoři obecně doporučují nastavení zastávek na základě procenta. Populární doporučení 7-8% nebo dokonce 10%.

Některé programy investiční software vám umožní provádět zpětné testování, které pak mohou říct, co zastaví nastavení použít k dosažení nejlepších výsledků na základě skupiny fondů, akcií nebo ETF, můžete být pomocí pro váš účet.

Část klíč k použití "zastavení" je, aby nepodléhali panice z přemýšlet, co dělat, když vaše pozice prodat, když vaše "zastávky" kick palců nejlepší způsob je prostě, aby vaše další rozhodnutí ve stejném časovém rámci a stejným způsobem jako obvyklým způsobem. Jinými slovy, když se podíváte na svého portfolia týdně, než i když se vám zastaví způsobil postoj k prodeji v úterý, vyčkejte do normálního recenze času v sobotu rozhodnout, zda koupit nový fond, nebo jen nechat vaše peníze sedět v v hotovosti za chvíli.

V návaznosti na tyto zásady bezpečného investování pomocí "zastaví" a dělat nová rozhodnutí na "standardní" doby bude nejen chránit své peníze, své investice, ale udržet si na bezpečné investiční průběhu silné ziskovosti.

Autor Raymond Dominick je návrhář Dynamic investičního Investor Pro software pro akcie, ETF a podílových fondů. Byl investuje na trzích, protože jeho dospívající let. Zkušený obchodní manažer a novinář, on byl registrovaným investičním poradcem zástupce, také profesionální fotograf, který miluje útěku na zázraky Glacier National Park v Montaně.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěné skříně do 14 dnů od zaměření.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


 Vestavěné skříně Komandor


Leštěný a broušený beton

Využijte naší nabídku vysoce odolného leštěného betonu pro průmyslové, administrativní nebo obchodní objekty.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti BENE, která udává světové trendy.


Gold kaufen Dresden. Goldpreis derzeit alle 10 Minuten.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.