Nyní je správný čas pro bezpečnou investici

16.01.13

Nyní je téměř vždy čas investovat na trzích ... zda se vám líbí zásoby, investiční fondy nebo ETF čas pro sklízení zisků je nyní. Nedávné události mohou tě opatrný. Nebo možná, že jste nikdy nebyl akciový trh investor. Nebo snad jste si nikdy vzít kontrolu nad vaší penzijního účtu.

Pokud některý z těchto situací se na vás, pak je třeba vědět, že bezpečné investování je možné. Ve skutečnosti nemůže jen tak bezpečná investice, ale bezpečné ziskové investice dosáhnout.

Nyní je správný čas pro bezpečnou investici

Klíčem k vydělávání peněz nebo k ochraně svého odchodu do důchodu v úvahu, tak jednoduché, ale důležité. Patří mezi ně:

  • Neboj se
  • Neodkládali
  • Rozpoznat, jak moc máte času
  • Uvědomte si, že jen vy děláte starosti o své peníze - vaše budoucnost
  • Najít způsob, který pracuje pro vás převzít kontrolu nebo vaše účty

Strach ze ztráty peněz je normální. Strach, že nevědí, jak investovat na trzích a jak převzít kontrolu nad vaším důchodového účtu je často normální. Ale pamatujte si, co strach je opravdu:

"Jediná věc, se musíme bát, je strach itself ..." ---- FDR

"Chcete-li dobýt strach je počátek moudrosti." - Bertrand Russell

"Strach je mysl-zabiják." - Frank Herbert

"... Nečinnost plemena pochybnosti a strach akce plodí sebedůvěru a odvahu Pokud chcete dobýt strach, ne sedět doma a přemýšlet o tom Jděte ven a do práce." -

Dale Carnegie

Jeden způsob, jak dobýt strach z investování je najít osobní investiční software a zeptejte se sami sebe na základní otázky o tom, co chcete:

  • Středně investiční strategie
  • Konzervativní investiční strategie
  • Odchod do důchodu software
  • Podílový fond software
  • Obchodování na burze software

K těmto jednoduché, ale základní otázky, které si musí být realistické a napsat, kolik času budete muset kontrolovat své finance. Dokážete najít 30 minut jednou týdně? Nebo si myslíte, že byste chtěli být více aktivní, i 30 minut nebo hodinu denně? Nebo snad opravdu si nemyslím, že můžete najít více času, než to, co si vzít platit své účty, pouhých 30 minut nebo hodinu jednou za měsíc.

Jakmile poznáte množství času máte a kolik času jste ochotni utratit ovládat své peníze pak můžete odpovídat investiční software, který váš časový rámec a na odpovědi, jaký typ investice chcete dělat.

Vzhledem k tomu, ze strachu, většina lidí se bojí akciových trhů nebo reagovat na "zprávy" nebo přáteli, spíše než logiku. Pokud, na druhé straně, můžete použít flexibilní investiční software, který najdete doporučení, pevný buy - prodávat signály, které vám umožní pěstovat své portfolio, váš odchod do důchodu se ziskem s minimálními ztrátami a minimální bolesti hlavy nebo nočních můrách.

Speciální pedagogika, vysokoškolské vzdělání v podnikání, není povinen platit své měsíční účty, ani se po nich požaduje, aby převzít kontrolu nad vaší budoucnosti, vašeho účtu pro odebrání nebo vaši schopnost vybudovat bohatství. Vše, co je potřeba, je touha ovládat svůj vlastní osud a finance. Správa vašich 401k není chyták, nebo něco, co nemůžete udělat ... to je vlastně snadné se správným odchodu softwaru.

Když jsou trhy ve zmatku, který se stane často, bude bezpečné investiční metody, které splňují vaše potřeby a cíle vás přes vzestupy a pády.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěné skříně do 14 dnů od zaměření.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


 Vestavěné skříně Komandor


Leštěný a broušený beton

Využijte naší nabídku vysoce odolného leštěného betonu pro průmyslové, administrativní nebo obchodní objekty.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti BENE, která udává světové trendy.


Gold kaufen Dresden. Goldpreis derzeit alle 10 Minuten.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.