Tři způsoby, jak investovat

17.01.13

Existuje mnoho konceptů a technik pro investice na trzích, ale v jistém smyslu přijdou na tři základy pojmy: konzervativní investice, agresivní investice nebo prostě, bezpečné investování.

Většina lidí vám řekne, že konzervativní investice znamená nic riskovat, jak vám rostou vaše portfolio velmi pomalu v průběhu doby.

Zároveň by agresivní investice Zdá se, že znamená riskování a možná ztratí peníze, zatímco v procesu budování hodnotu svých investic.

Bezpečné investice je nejvíce často zaměňována za přísně jiný způsob jak říci konzervativní investování. To je velký omyl. Ve skutečnosti váš klíč k úspěšnému investování by se mělo opírat investovat bezpečně.

Tři způsoby, jak investovat

Klíčem k bezpečné investování se vztahují na všechny účely, pro investování, včetně:

  • Správa důchodového účtu
  • Stavební bohatství
  • Rostoucí vzdělávací účet

Zásady se točí kolem několika základních pojmů, které mohou být realizovány kýmkoliv a nejsnáze, pokud používáte investiční software. Pojmy a funkce hledat v investiční softwaru patří:

  • Tržní Exit signál
  • Analýza burzovním symbolem (akcie, ETF nebo fond) ve srovnání s ostatními, a na trhu jako celku
  • Nákup / Prodej signály
  • Grafy pro vizuální ověření
  • Zpět testování najít nejlepší strategie

Hodnota signálu odchodu z trhu může znít jako samozřejmost, ale jedna je založena na faktech oproti nadpisy nebo pocitům vám řekne nejen, kdy prodat a přestěhovat své peníze do bezpečí buď peněžním trhu nebo Bond Fund (nebo bond ETF), ale stejně tak důležitější signál vám také řekne, kdy je čas skočit zpátky dovnitř Mnoho lidí chyběl signál pro to, kdy se dostat zpět do trhu, když nedávné recese končila a zmeškaných značné zisky. Samozřejmě ti, kteří následovali odchodu z trhu signál vyhnout velké ztráty, když recese začala.

Grafy jsou skvělé zobrazuje vám trendy a může být použit i pro analýzu konkrétní burzovní symbol. Ale provedením analýzy, zejména typ relativní síly hybnosti, jako je alfa, můžete nejen vědět, jak symbol může vykonávat, ale jak se srovnává s ostatními a na trhu s akciemi.

Nákup / Prodej signály založené na různých kritérií, jako když symbol začíná klesat ve srovnání jak sám a jiní mohou vyvolat prodat signál a bezplatné nákupní signál pro další symbol, který se pohybuje nahoru.

Schopnost vrátit testovat skupinu fondů nebo ETF najít nejlepší sadu koupit / prodat pravidel a kdy použít trhu Exit signál bude mít za následek investičních strategií, které vás povedou nejen k bezpečné investování, ale na bezpečné a výnosné investice.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěné skříně do 14 dnů od zaměření.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


 Vestavěné skříně Komandor


Leštěný a broušený beton

Využijte naší nabídku vysoce odolného leštěného betonu pro průmyslové, administrativní nebo obchodní objekty.


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti BENE, která udává světové trendy.


Gold kaufen Dresden. Goldpreis derzeit alle 10 Minuten.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.